Spring naar content

Kennissessie medicatiebeleid IVM

| 11:00 - 14:00

Kennissessie medicatiebeleid
Het IVM (Instituut Verantwoord Medicijngebruik) heeft aangeboden om voor leden van Valente een aantal kennissessies (een lerend netwerk) te organiseren.

De doelgroep: kwaliteitsmedewerkers, staffunctionarissen, beleidsadviseurs etc. die zich binnen hun organisatie bezig houden met medicatiebeleid.
Een eerste kennislunch is gepland op maandag 14 april van 11:00 – 14:00 uur in Utrecht.
Inloop vanaf 10:30 uur.

In deze eerste gezamenlijke bijeenkomst willen we een inhoudelijke sessie verzorgen, lunchen met elkaar en aansluitend van gedachten wisselen over de voortzetting van het lerend netwerk. Denk aan frequentie, opzet, inhoud, online/fysiek, verwachtingen etc.

Interesse? Meld je aan bij Carmen Bos  van IVM: c.bos@ivm.nl  tel 088- 8800491.

n.b. er zijn beperkt aantal plaatsen beschikbaar, bij veel belangstelling wordt er gestreefd naar één persoon per organisatie om zoveel mogelijk verschillende organisaties de kans te geven deel te kunnen nemen.